loading...

پایمرد چیست

پایمرد چیست و چگونه کار می کند؟

پایمرد در لغت به معنی یاری دهنده ،دستیار، شفیع و میانجی می باشد. پایمرد به منظور رفع نیاز فعالان اقتصادی ایجاد شده است. بدین منظور تمامی نیازهای شما در این سایت در قالب فراخوان منتشر می گردد. علاوه بر این ما در شبکه های مجازی مختلف نیز نیازهای شما رو منتشر می نماییم. به طور خلاصه هدف پایمرد انتشار و پیگیری و رفع نیاز شما از روش های مختلف می باشد.

برای استفاده از خدمات پایمرد شما می بایست ابتدا در سایت عضو شوید.

منظور از فراخوان در سایت پایمرد چیست؟

 فراخوان شامل هر نوع نیازمندی در خصوص استخدام، خرید، فروش، اجاره، مناقصه، مزایده، استعلام قیمت و جذب سرمایه می باشد یا به عبارت دیگر هر آنچه که شما به آن نیاز دارید را می بایست در قالب یک فراخوان در سایت پایمرد ثبت نمایید.

خدمات پایمرد مناسب چه اشخاصی است؟

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و هم چنین سایت ها، کانال ها، انجمن ها و کانون ها می توانند از خدمات ما استفاده نمایند در زیر به صورت خلاصه به تعدادی از خدمات سایت پایمرد اشاره می کنیم:

اگر قصد جذب نیرو را دارید.

اگر قصد دارید به عنوان یک نیرو در استخدام دیگران باشید.

اگر دارای ماشین آلات و دستگاه ها و تجهیزات مختلف هستید و قصد فروش آن را دارید.

اگر قصد خرید ماشین آلات و دستگاه ها و تجهیزات مختلف را دارید.

اگر قصد خرید و فروش املاک، کارخانه و سوله و ... را دارید

اگر دارای ماشین آلات و دستگاه ها و تجهیزات مختلف هستید و قصد دارید آنها را به صورت موردی در اجاره دیگران قرار دهید.

اگر برای انجام پروژه خاصی نیاز به ماشین آلات و دستگاه ها و تجهیزات مختلف هستید و قصد دارید آنها را به صورت موردی از دیگران اجاره نمایید.

اگر شما به عنوان پیمانکار توانایی انجام پروژه های مختلف را دارید.

اگر شما به دنبال پیمانکار برای انجام پروژه یا بخشی از آن به صورت پیمانکار جز می باشید.

اگر شما عضوی از مهندسین مشاور می باشید و به دنبال پروژه می گردید.

اگر شما نیازمند خدمات مهندسین مشاور برای اجرای پروژه های خود هستید.

اگر شما توانایی رفع نیاز های دیگران را در قالب ارائه خدمات دارید.

اگر شما نیازمند به دریافت خدمات می باشید.

اگر شما کارگاه یا کارخانه تولیدی دارید.

اگر به دنبال آن هستید تولیدکنندگان داخلی محصول مشخصی برای شما تولید نمایند.

اگر شما دارای طرح و ایده کارآفرینی هستید ولی سرمایه مورد نیاز را ندارید.

اگر شما از صاحبان صنایع می باشید و برای توسعه کاری به سرمایه گذار نیاز دارید.

اگر شما دارای سرمایه می باشید و بدنبال سرمایه گذاری مطمئن می باشید.

مشخصا دامنه خدمات ما بیشتر از فهرست بالا می باشد. شما می توانید برای آشنایی بیشتر با ما سایر مطالب موجود در این صفحه را مطالعه نمایید.

هزینه ها در پایمرد به چه میزان می باشد؟

ثبت نام در پایمرد و همچنین ثبت رزومه در پایمرد کاملا رایگان می باشد. هزینه درج فراخوان در سایت پایمرد در حال حاضر برابر با ده هزار تومان می باشد البته شما قادرید با پرداخت مبالغ بیشتر شانس دیده شدن فراخوان خود را توسط کاربران افزایش دهید برای آشنایی بیشتر در این خصوص در منو پایمرد چیست به قسمت نوع نمایش آگهی ها مراجعه نمایید.

خدمات ما در امور پیمانکاری و مشاوره

همواره انتخاب بهترین پیمانکار و مشاور در انجام پروژه ها یکی از مشکل ترین بخش در فرایند انجام پروژه می باشد. شما می توانید از طریق سایت پایمرد فراخوان های خود را در امور مشاوره ای و پیمانکاری منتشر نمایید و همچنین اگر شما پیمانکار یا مشاور هستید می توانید با تکمیل فرم رزومه در سایت پایمرد عضوی از خانوده بزرگ پایمرد باشید به محض انتشار فراخوانی در فیلد کاری شما ما به شما جهت شرکت در فراخوان اطلاع رسانی خواهیم نمود.

پایمرد چگونه به کارفرمایان و کارجویان یاری می رساند؟

فرض کنید شما به عنوان کارفرما قصد جذب نیرو برای یک جایگاه در سازمان خود را دارید. خب چه راهکار هایی برای انجام این مهم دارید؟! شاید راحت ترین کار انتشار یک آگهی در یک روزنامه و یا یک سایت باشد خب بعد از انتشار این آگهی چه اتفاقی خواهد افتاد؟ صدها و شاید هزاران نفر به صورت حضوری، تلفنی، از طریق فکس و یا ازطریق ایمیل با شما ارتباط برقرار خواهندکرد. تصور کنید شما چگونه می توانید از بین این افرادی که به روش های غیر همسان برای شما رزومه ارسال نمودند ارزش یابی انجام دهید پاسخگویی به این افراد به چند نیروی کار و چند ساعت زمان نیاز دارد و آیا در نهایت شما با این روش سنتی می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید؟!

یکی دیگر از روش های نسبتا مدرن استفاده از سایت هایی است که رزومه کاربران را جمع آوری می کنند و شما می توانید با ثبت نام در سایت و پرداخت مبلغی به جستجو در میان ثبت نام کنندگان این سایت ها بپردازید و از بین آنان چندین شخص را انتخاب کنید و سپس باید با تک تک آن ها تماس برقرار کنید و در مورد شرکت و جایگاه و خصوصیات شغل مورد نظر و ...  توضیحاتی به شخص مورد نظر ارائه کنید و در پایان مشخص نمایید آیا مایل به همکاری با شما هستن یا خیر !! در صورتی رضایت آن ها حال شما باید برای انجام مصاحبه و ... آنها را به دفتر مرکزی شرکت دعوت نمایید حال به این سوال پاسخ دهید که برای انجام این امر چه مقدار هزینه نموده اید و چند نفر از نیروهای شما برای چه مدتی درگیر این استخدام بوده اند. شاید بهتر باشد که از راه دیگری اقدام نمایید.

پایمرد راه دیگری را پیش روی شما قرار داده است. شما با پرداخت هزینه ی اندکی می توانید فراخوان جذب نیرو خود را در سایت پایمرد منتشر نمایید بعد از انتشار فراخوان پایمرد مجموعه فعالیت های خود را به منظور جذب بهترین نیرو برای شما آغاز خواهد کرد. در ابتدا پایمرد از میان بانک اطلاعاتی خود و همچنین سایر روشهای رایگان و غیر رایگان از اشخاصی که حداقل شرایط لازم مورد نیاز شما را دارا باشند دعوت کرده تا در این فراخوان شرکت کنند در این مرحله شرکت کنندگان می بایست به سوال های شما مانند میزان حقوق و ... پاسخ دهند. بعد از اتمام زمان فراخوان که توسط شما در سایت ثبت شده است این اطلاعات در قالب فایلی(اکسل) به شما ارسال خواهد شد و شما می توانید از میان این افراد بهترین گزینه ها را انتخاب نمایید.  در صورت تمایل شما کارشناسان ما می توانند افراد شرکت کننده در این فراخوان را رتبه بندی کرده و فایل رتبه بندی شده را برای شما ارسال کنیم تا شما زمانی را برای یافتن بهترین انتخاب از دست ندهید و شما می توانید بلافاصله از برترین افراد لیست جهت مصاحبه دعوت به عمل آورید. اما شما بهتر آگاهید که مصاحبه هم به هماهنگی و زمانبندی نیاز دارد و از طرفی هم برای شما و هم  برای کارجو  هزینه بر و زمان بر باشد. ما راهی بهتر پیش روی شما و کارجو قرار می دهیم به این صورت که ما از طرف شما با کارجو به صورت آنلاین مصاحبه صورت داده و فایل صوتی و یا تصویری این مصاحبه را برای شما ارسال می کنیم.
ما معتقدیم شما با استفاده از خدمات پایمرد می توانید به میزان بسیار زیادی در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایید و امید یافتن بهترین نیرو با بهترین شرایط را برای خود فزونی بخشید.

اگر شما فرد ، شرکت یا گروهی هستید که خدمات ارائه می کنید!

اگر شما فرد، شرکت یا گروهی هستید که خدمات به ایرانیان ارائه می کنید پایمرد مکان مناسبی برای رشد و شکوفایی شماست. برای نیل به این هدف شما ابتدا می بایست در سایت ثبت نام کرده و پس از ورود به سایت پایمرد رزومه خود را تکمیل نمایید. از سویی اشخاصی که نیاز به خدمات دارند می توانند پس از ثبت نام در پایمرد و تکمیل رزومه خویش از منو درج فراخوان نسبت به ثبت نیاز خود اقدام نمایند پس از بررسی فراخوان ثبت شده، پایمرد فراخوان را منتشر ساخته و از افراد مرتبط با موضوع فراخوان جهت شرکت در فراخوان دعوت می نماید. شما می توانند با شرکت در این فراخوان شانس خود را جهت برنده شدن در فراخوان امتحان کنند در نهایت فایل حاوی رزومه شما و پیشنهادات شما در این فراخوان خاص در اختیار فراخوان دهنده قرار می گیرد و آن ها تصمیم می گیرند با کدامیک از شما وارد مذاکره گردند. پس پیشنهاد ما به شما این است که در مرحله اول روزمه خود را بصورت کامل و صادقانه تکمیل نمایید و در مرحله بعد در زمان شرکت در فراخوان، فرم شرکت در فراخوان را با بهترین پیشنهادها تکمیل نمایید و فراموش نکنید ما همواره کنار شما هستیم.

آیا شما دارای ایده و یا صاحب صنایع بوده و به دنبال سرمایه گذار می باشید؟

آنچه که همواره سبب می شود که اکثر ایده ها اجرا نگردد و یا در قدم های اول با شکست مواجه گردند نبود سرمایه کافی می باشد. همچنین اگر شما صاحب صنعتی می باشید و قصد توسعه  صنعت خود را دارید می توانید از طریق سایت پایمرد طرح خود را به گوش صاحبان سرمایه برسانید. برای این منظور پس از ورود به سایت پایمرد بر روی منوی درج فراخوان ها کلیک نمایید و از لیست مجموعه ها گزینه مشارکت را انتخاب نمایید و آیتم های مربوطه را تکمیل نمایید. پس از ثبت فراخوان توسط شما و بررسی و تایید گروه پایمرد فراخوان مشارکت شما منتشر خواهد شد و پایمرد از صاحبان سرمایه و گروه های مرتبط برای شرکت در فراخوان شما دعوت می نماید و در نهایت فایلی حاوی مشخصات این شرکت کنندگان و نقطه نظراتشان به شما ارسال خواهد شد. شما می توانید با بهترین این افراد وارد مذاکره گردید ما بر این باوریم آنچه که باعث رشد و تعالی شما می گردد صداقت، سخت کوشی، آینده نگری و توجه به جزییات در طرح های شما می باشد. البته همواره در هر مرحله ای می توانید روی کمک تیم پایمرد حساب کنید.

آیا شما به دنبال طرحی برای سرمایه گذاری می باشید؟

اگر شما قصد سرمایه گذاری دارید ولی تاکنون به موفق به یافتن طرح مناسب و از آن مهمتر شخص یا گروهی متخصص و مورد وثوق نشده اید شاید بتوانید با پایمرد به نتیجه دلخواه برسید برای نیل به این هدف شما می بایست به منو درج فراخوان رفته و از لیست مجموعه ها گزینه سرمایه گذاری را انتخاب نمایید و آیتم های مربوط به آن را تکمیل نمایید. خاطر نشان می سازد که سرمایه های شما شامل سرمایه های نقدی و همچنین سرمایه های غیرنقدی مانند زمین ، سوله ، دفتر و ... می باشد. بعد از ثبت فراخوان سرمایه گذاری، در صورت تایید سایت پایمرد فراخوان مربوطه را منتشر کرده و به روش های مختلف از صاحبان ایده و صنایع دعوت به عمل آورده تا در فراخوان شرکت کنند و در نهایت فایلی حاوی پیشنهادات شرکت کنندگان در فراخوان برای شما ارسال خواهد شد.حال شما می توانید از بین آنها بهترین شخص یا گروه را انتخاب کرده و بر حسب صلاحدید وارد مذاکره شوید. البته همواره در هر مرحله ای می توانید روی کمک تیم پایمرد حساب کنید.

نوع نمایش آگهی در فرم درج فراخوان جدید به چه معناست؟

همانطور که گفته شد حداقل هزینه برای ثبت فراخوان در سایت پایمرد ده هزار تومان می باشد ولی شما می توانید با انتخاب گزینه هایی که در زیر توضیح داده می شود شانس خود را برای بیشتر دیده شدن افزایش دهید شایان ذکر است شما می توانید چندین گزینه را در آن واحد انتخاب نمایید

1- فراخوان ویژه: با انتخاب این گزینه فراخوان شما با علامت ستاره نمایش داده می شود هزینه این انتخاب پنج هزار تومان مازاد بر ده هزار تومان اولیه می باشد.

2- فراخوان کادردار: با انتخاب این فراخوان شما با کادری در اطراف آن نمایش داده می شود هزینه این انتخاب ده هزار تومان مازاد بر ده هزار تومان اولیه می باشد.

3- فراخوان متمایز: با انتخاب این فراخوان شما با رنگ زمینه متفاوت نمایش داده می شود هزینه این انتخاب ده هزار تومان مازاد بر ده هزار تومان اولیه می باشد.

4- اولین فراخوان: با انتخاب این فراخوان شما به اولین فراخوان تغییر مکان خواهد داد البته این به این معنا نمی باشد که فراخوان شما در تمام مدت نمایش در بالاتری سطح قرار داشته باشد و اگر شخص دیگری بعد از شما این فراخوان را انتخاب نماید فراخوان شما دومین فراخوان خواهد شد هزینه این انتخاب صدهزار تومان مازاد بر ده هزار تومان اولیه می باشد.

در تصویر یک فراخوان را که در آن گزینه های برجسته و ویژه و کادردار و متمایز انتخاب شده است را مشاهده می نمایید.

چه فراخوانهایی در پایمرد منتشر نخواهد شد؟

با توجه به گستردگی نیازهای ایرانیان و محدودیت های گروه پایمرد ما در بعضی از موارد ورود نخواهیم کرد. بدیهی است که پایمرد از انتشار آگهی هایی که در زیر لیست نشده اند ولی به هر دلیلی که مدیران سایت پایمرد صلاح بداند می توانند از انتشار آن خودداری نمایند و قطعا مبالغ واریزی در سایت پایمرد را به حساب فراخوان دهندگان عودت می دهد.

فراخوان هایی که ارزش ریالی مجموع آن زیر پنج میلیون ریال می باشد.

فراخوان های مربوط به فروش املاک اشخاص حقیقی(لطفا از سایت های تخصصی در این مورد استفاده نمایید)

فراخوان های مربوط به فروش خودروهای سبک اشخاص حقیقی(لطفا از سایت های تخصصی در این مورد استفاده نمایید)

تمامی موارد مربوط عبور از فیلترینگ و یا فروش فیلتر شکن، VPN  و ...

خرید و فروش و خدمات در امور نصب و هرگونه خدمات مربوط به ماهواره

خرید و فروش و خدمات حیوانات

خرید و فروش هرگونه دارو و مکمل های غذایی

اجاره، فروش، یا نمایش هرگونه DVD ، VCD ، CD یا VHC شامل تصویر یا صدا،

خرید و فروش CD یا DVD های بازی های کنسول های ویدئویی یا رایانه ای،  

خرید و فروش و خدمات در زمینه بزرگ کننده یا کوچک کننده اعضای بدن، محصولات لاغری و چاقی (قرص، پودر، ژل، چسب، کپسول ) و موارد مشابه

خرید و فروش اعضاء بدن،

محرمیت، صیغه و ازدواج، همسریابی، مشاوره خانوادگی و یا سایتهای دوستیابی و …

فال گیری و رمالی

برنامه و یا آموزشهای hack - crack و یا شکستن قفل و…

آموزش رقص یا موارد مشابه که منع قانونی و شرعی دارد،

کسب درآمد و شرکت های هرمی، بازاریابی های شبکه ای و ...

خرید و فروش کارت بازرگانی، 

قوانین مربوط به حقوق مولف، مترجم، مخترع و صاحب اثر را رعایت ننمایند، 

خرید و فروش و یا انجام پروژه دانشجویی، پایان نامه و پروپوزال،

خدمات مهاجرت

هرگونه بخت آزمایی،

فلزیاب یا گنج یاب و ...

صدور فاکتور یا پیش فاکتور برای گرفتن وام، حذف سهم بیمه کارفرما و یا هر گونه عوارض و مالیات و هرگونه عملی بر خلاف قوانین تأمین اجتماعی و مالیاتی و سازمان‏های مرتبط،

عرضه اسکریپت ارسال پیامک انبوه،

هر نوع سلاح

خرید و فروش و اعطای هرگونه وام،

خرید و فروش فیش حج عمره و تمتع،

هرگونه سند و مدرک تحصیلی،

خدمات ماساژ و استخدام ماساژور،

متقاضی و یا درخواست همخانه شدن،

و همچنین در صورت بروز موارد زیر فراخوان شما در سایت پایمرد منتشر نخواهد شد

درخواست پول به هر نوعی

قرار دادن اطلاعات حساب بانکی در فراخوان

کم ارزش جلوه دادن محصولات داخلی

تحقیر کردن صریح یا ضمنی محصولات یا خدمات سایر رقبا 

هرگونه محتویات سیاسی، دینی، اجتماعی که مخالف موازین اسلامی و مغایر با قانون جمهوری اسلامی باشد