فراخوان استخدام منشی

مهلت شرکت در فراخوان پایان یافته استافزودن به پسندها

توضیحات

استخدام منشی در سعادت آباد تهران

استخدام منشی خانم فعال و با انگیزه در شرکت رویال سنگ ایران

مسلط به امور دفتری

دارای فن بیان بالا 

روابط عمومی بالا

منظم و مسئولیت پذیر

تسلط بر زبان انگلیسی مزیت محسوب می گردد.

محیطی مطمئن و مناسب 

آدرس:

تهران- سعادت آباد - میدان کتاب 

*****************

معرفی رویال سنگ ایران
گروه رویال سنگ ایران فعالیت خود را از سال 1371 با تأسیس دفتر مرکزی خود در تهران آغاز و در زمینه فروش انواع سنگ های ساختمانی شروع به فعالیت نمود. در سال 1372 با شروع به کار کارخانه سنگبری حراء در شهرستان آباده، فعالیت تولیدی خود را در زمینه فرآوری انواع سنگ های مرمریت و تراورتن گسترش داده و با بهره برداری از معدن مرمریت نی ریز به طور موازی زمینه تولید سنگ های کوپ و شروع فعالیت صادراتی خود را فراهم نمود. این گروه در حال حاضر نیز در معدن پرشین سیلک واقع در نی ریز و معدن رویال واقع در منطقه کوه اعلاء آباده فعالیت معدنی خود را ادامه می دهد.

در طی بیسـت و یـک سال گذشـته ، سـیاست این گروه معطوف به صـادرات موفـق، مبتنی بر تفکر ارز آوری و راهیابی به چشم انداز توسعه صنعت و برون رفت از دایره مشکلات کنونی و گذشته بوده است. در این راستا از زمان تأسیس تا کنون ، محصولات گروه رویال سنگ ایران به بیش از 10 کشور جهان صادر شده است. در حال حاضر نیز مراودات بازرگانی این گروه ، با تعداد محدودی از خریداران خارجی در حوزه کوپ سنگ و سنگ فرآوری شده ادامه دارد. گروه رویال سنگ ایران در راستای اهداف مشتری مداری و با گسترش مبادلات اقتصادی و بازرگانی و افزایش حوزه فعالیت و به منظور پاسخگویی آسان به نیاز مشتریان ارجمند، نمایشگاه مرکزی خود را در بازار سنگ تهران واقع در انتهای اتوبان حکیم غرب تاسیس کرد.
کارخانه سنگبری کـوه نـور پـارس شـیراز با 2 خط تولید اتوماتیـک از برند برتون ایتـالیا با ظرفیت تولید روزانه 1500 مترمربع انواع سنگ های مرمریت و تراورتن، در سال 1388 خریداری شد که این امر تاثیر بسزایی در افزایش قدرت تولید و بالا بردن کیفیت تولیدات این گروه داشته است. با راه اندازی کارخانه سنگبری پارس شیراز در سال 1389 ، در زمینه تولید انواع سنگ های مناسب و با کیفیت جهت نما و محوطه سازی(گندمک شیراز، ارسنجان و سپید سنگ شیراز)، گروه رویال سنگ ایران توان تولید روزانه خود را به بیش از 1800 مترمربع افزایش داد.
در سـال 1391 مــوفق بـه ایــجاد یــکی از بـزرگـتریـن دپـوی های کوپ (stock yard) در زمینی به مجاورت کارخانه سنگبری حراء آباده به مساحت 30000 مترمربع، به منظور دپوی انواع کوپ های صادراتی و داخلی شدیم.

با گسترش حیطه فعالیت ها، گروه رویال سنگ ایران دفتر شماره 2 خود را در بازار سنگ پایتخت واقع در بلوار مرزداران(غرفه4) جهت ارائه نمونه ها و دسترسی آسان برای بازدید و انتخاب مشتریان گرامی افتتاح نمود و دپوی مرکزی تولیدات و سنگ های وارداتی را به انبارهای مرکزی خود در کیلومتر 17 جاده مخصوص کرج، بلوار کرمان خودرو، انتهای خیابان درختی، بازار بزرگ سنگ پایتخت و در زمین هایی به مساحت بالغ بر 6000 مترمربع انتقال داد.
مصـرف کنـندگان گرامی محصولات ما ، شایـسته بهتـرین ها هستند. برنامه های توسعه گروه رویال سنگ ایران به طور همزمان در دو بعد کمیت و کیفیت ادامه خواهند یافت.
ما اعضای گروه رویال سنگ ایران، دست تمام کسانی را که در این راه خطیر ما را یاری نموده اند به گرمی می فشاریم و معتقدیم که دلیل پیشرفت ما چیزی جز لطف خداوند ، حمایت و دلگرمی دوستان و مشتریان وفادار نبوده است.

جزئیات خاص

بازدید از صفحه توییتر 100%ضمانت برگشت وجه عضویت در کانال تلگرام پایمرد دات کام logo-samandehi linkedin.png